czwartek, 30 kwietnia 2015

Już miałam oddać walkowerem wyzwanie bo jakoś takoś nie bardzo czuję Indie, ale pewna miła Gosia napisała mi że obiecałam nie omijać wyzwań więc trzeba było zabrać się do roboty. :-)

więc co Indie to: kolor, kolor kolor i to taki nie kolor, a KOLOR uwielbiam ich święto kolorów Holi jest inspirujące i mandale i biżuteria no i słonie. :-)

A to połączenie wszystkiego tego:
lampion (oczywiście ze słoniami, bo nie chciałam być gorsza od reszty :-) ) dla nastroju i biżuteria też dla nastroju myślę, że można zgłosić całość na wyzwanie MMH, bo wszystko wykonane z tego samego wałeczka :-)


zawieszka ciężko i długo polerowana, przez dzielnych gimnazjalistów :-) ale warto oj warto, czytam bloga MMH i się stosuję do porad :-)
A to mój wałeczek, dumna jestem z niego może i mało efektowny, ale długo myślałam jak taką mandalę zrobić, bo nie chciałam, aby była wykonana metodą kalejdoskopu (bo się dokładnie przyjrzałam różnym wzorom i widać że kalejdoskop to droga na skróty ) Sporo zużyłam modeliny może i nie będę go potem używała ale ile się przy tym nauczyłam to moje :-)


I jeszcze podziękowania dla moich gimnazjalistek: Ani, Magdaleny, Weroniki, które całą tą modelinę mi zmiękczyły, zwałkowały i dzielnie mi asystowały no i zdjęcia jak zwykle one wykonywały :-), gdyby nie ta pomoc, nic by nie było, bo uszkodziłam sobie łapkę grając w siatkę zresztą z wyżej wymienionymi gimnazjalistkami :-) 6 komentarzy:

 1. Biżuteria fantastyczna, Dzielne dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj dobre, dobre, bardzo mi pomagają :-) W świetlicy uwielbiam właśnie młodzież w wieku gimnazjalnym, pomimo ich gimbusowych fochów to najbardziej produktywny wypełniony ideałami wiek. Tyle, że trzeba ciągle pamiętać o hormonach które rządzą ich emocjami :-) ale o tym ciii bo się na mnie fochną :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja cały czas uczyłam w gimnazjum i mam takie samo zadanie jak Ty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój szacunek już taki wielki do Ciebie koleżanko jeszcze wzrósł, bo nauczycielom gimnazjalnym którzy lubią swoją pracę należą się pomniki :-) tak bardzo jest ona ciężka i nie doceniana!

  OdpowiedzUsuń