środa, 20 maja 2015

W łapce palec w gipsie, ale mimo tego bardzo chciałam wziąć udział w aż 3 wyzwaniach i nawet wymyśliłam sposób :-) no ale ta łapa w dodatku LEWA moja ulubiona. Wyzwanie Kufra do 20.05 !!! Więc chcąc nie chcąc prawą ręką i dzięki Anuli zrobiłam to co zamierzałam. Efekt? No nie do końca, myślę, że wyzwanie pt. Geometria trochę odpada, bo równe to to nie wyszło  :-) ale zamiar był jak najbardziej geometryczny.
Jest to zawieszka idealna dla Marii Składowskiej-Curie, bo to rozłożenie elektronów w Polonie to chyba najbardziej patriotyczny pierwiastek.
I nawet rozmycie i nierówności w ostatniej powłoce mógłby chemik wytłumaczyć bo wiadomo, że elektrony z tych powłok lubią emigrować :-)
Jądro jest 2-kolorowe wiadomo składa się z neutronów i protonów :-) a poza tym to chciałam jakieś takie "żywe" je zrobić. Ogólnie mam sentyment do tej zawieszki nada się dla jakiejś zapalonej chemiczki a kolory oczywiście z kolorowego wyzwania na MMH :-)jak chce się komuś to można elektrony policzyć :-) ale małe łobuzy sprawiły mi problemów!!!


a tu przed elektronami z wałeczka na pewno coś jeszcze powstanie bo fajne te kolorki MMH wymyśliło :-)

a teraz linki do wyzwań- bo chcę być grzeczna :-)http://kreatywnykufer.blogspot.com/2015/05/wyzwanie-wyjatkowe-kobiety-maria.html

banerki:kolory są jak najbardziej podobne, bo na zdjęciach są różne zależy od zdjęcia :-( stary problem

4 komentarze:

  1. Zawieszka jak najbardziej geometryczna :-), bardzo proszę o poprawienie zgłoszenia. W zgłoszeniu podlinkowany jest cały blog, a nie ten konkretny post i bardzo proszę, aby link w poście kierujący do Wyzwania był aktywny. Witam w Wyzwaniu Szuflady :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. dzięki za zwrócenie uwagi, ciągle mam z tym problemy techniczne - podlinkowałam sam post ale jak mam usunąć tamten błąd :-p bo teraz to ja mam dwa zgłoszenia hmmmm chyba nabałaganiłam ups

    OdpowiedzUsuń